chat me vajza nga shqiperia sorted by
relevance

Admin11.08.2021

Njoftime nga Shqipëria…

.
3807
Admin05.09.2021

Chatshqip bisedo me vajza nga Shqiperia, Kosova dhe Diaspora

Me respekt, zonja nga Jugu.
Admin23.07.2021

Sherr mes vajzash në Prishtinë / E reja nga Shqipëria bën për spital vajzën nga Kosova

Une jam nje e interesuar per kusheririn tim qe jeton ne Belgjike prej shum vitesh.
2808
Admin27.07.2021

Njoftime nga Shqipëria…

Jam nje qytetar nga Tirana me pune e me shtepi dhe me nje status optimal arsimimi, kulture qytetarie.
5403
Admin27.08.2021

Lajmet e fundit nga Shqipëria

- See other chatting if they give you permission.
3308
Admin24.08.2021

Njoftime nga Shqiperia

Kjo faqe chati ju jep mundesine te njihni live femra ne chat nga Tirana.
5604
Admin13.09.2021

SHQIPERIA CHAT

Po pra bera ca kerkime ne you Tube ju i kishit te ndame mas qyteteve k.
10010
Admin11.09.2021

Chat Shqip njohje me vajza nga Shqiperia, Kosova, Diaspora

.
90010
Admin26.07.2021

TIRANA CHAT. Chat me vajza dje djem ne firstcommunity.usfirst.org Chat

Eja pra mos vono se une do ju dhuroj ate ate qe ju ka munguar gjer me sot, hapi syte dhe zemren per te ndjere, kaloje e shikoje mrekulline se cfar do ju dhuroje kjo lidhje pa i prishur pune njeri-tjetrit.
5102
Admin30.08.2021

Vajza e vokalistit te Elita 5 mahnit jurine ne The voice of Turkey

kam 1 pune timen jam large veseve te keqia.
6608